هزینه‌ها و نرخ‌های خدمات

هزینه‌های اتصال
هزینه‌های مختلف اتصال به سیستم فاضلاب عمومی در زیر به تفصیل شرح داده شده است.




نرخ‌های بهره‌برداری به‌روزرسانی‌شده ۲۰۲۳
یک "EDU" معادل یک واحد خانگی (یا مسکونی) است و با میزان مصرف ۱۸۰ گالن در روز محاسبه می‌شود. برای اهداف برنامه‌ریزی، ما زیرساخت‌های خود را با نرخ ۲۳۴ گالن در روز می‌سازیم تا جریان‌های اضافی ناشی از نشتی در منازل مسکونی یا مشاغل، آبی که از طریق روش‌های دیگر مانند اتصالات لوله‌ها یا آب باران از سطح وارد سیستم می‌شود و جریان اضافی که در ابتدا توسط یک کسب و کار برنامه‌ریزی نشده است را جبران کنیم.

برای هر واحد مسکونی، هزینه یک EDU محاسبه می‌شود.

نرخ‌های ماهانه
۵۲.۰۰ دلار برای هر EDU در ماه. این هزینه به صورت سه ماهه با نرخ ۱۵۶.۰۰ دلار محاسبه می‌شود.
برای صورتحساب تجاری، صورتحساب ماهانه پرداخت می‌شود و بر اساس تعداد واحدهای EDU اختصاص داده شده به کسب و کار یا 9.63 دلار به ازای هر 1000 گالن مصرف، هر کدام که بیشتر باشد، محاسبه می‌شود.

هزینه‌های بهره‌برداری
هزینه بهره برداری از پایه ................................................................................... 4030 دلار

هزینه تسهیلات مشتری (بازرسی و غیره) ................................... 175 دلار

اتصال اولیه به یک لوله جانبی موجود 4205 دلار

اتصال به یک "سه راهی" موجود در خط اصلی...........................4345 دلار
(لطفاً توجه داشته باشید: این شامل هزینه پایه، هزینه تسهیلات مشتری و "سه راهی" می‌شود)
اتصال به یک "سه راهی" جدید نصب شده در خط اصلی....................۴۵۲۵ دلار
(لطفاً توجه داشته باشید: این شامل تمام هزینه‌های فوق به علاوه ۱۸۰ دلار هزینه بازرسی نصب "tee" می‌شود)

مسکونی
هزینه انشعابات مسکونی با نرخ پایه محاسبه می‌شود و بستگی به این دارد که آیا به یک خط فرعی موجود متصل می‌شوند یا باید اتصال جدیدی به خطی که قبلاً برقرار نشده است، ایجاد کنند. هزینه انشعابات مسکونی همیشه به ازای هر واحد مسکونی یک واحد محاسبه می‌شود.

تجاری
هزینه بهره‌برداری برای یک ملک تجاری همان هزینه‌های ذکر شده در بخش مسکونی بالا است. با این حال، این هزینه‌ها ارزیابی می‌شوند. پر ادیو.
برای مثال، اگر یک ملک تجاری (بر اساس مصرف آب، تعداد کارمندان و غیره) در 5 EDU ارزیابی شود و به یک "سه راهی" موجود در خط متصل شود، هزینه حاصل به شرح زیر خواهد بود:
۱ دوره آموزشی x ۴۲۰۵ دلار = ۴۲۰۵ دلار
۴ دوره آموزشی اضافی، هر کدام ۴۰۳۰ دلار = ۱۶۸۲۰ دلار